Tipy na osobní dárky

Nacházíme se v době, kdy už obyčejný dárek nestačí. personalized giftsVšichni stále vymýšlejí něco nového, snaží se zapůsobit a obchodníci se snaží z lidí vymámit peníze za každou cenu. Vánoční akce už nezačínají s úderem adventu, nýbrž s koncem prodeje školních pomůcek na začátku září. Zcela úplně se vytratilo kouzlo osobních dárků. Pamatujete, když jste jako děti neměli peníze na kupování dárků? Stačila vám vaše fantazie, kus papíru a pár pastelek. Zkuste se tady opět vrátit v čase a použít vaši fantazii. Osobní dárky, na rozdíl od těch kupovaných s sebou nesou daleko větší kouzlo. Dokonce při jejich tvorbě nemusíte být tak úplně zručný. Výrobu některých zvládne opravdu každý.

  • Klasických osobním dárkem může být fotoalbum. Moderní doba nám veškeré fotografie uzavírá na datových discích našich počítačů. Dostáváme se k nim jen zřídka. Není tedy daleko lepší je některé z nich mít v tištěné podobě? Stačí vám k tomu hezké fotoalbum, lepidlo a vytištěné fotografie. Pokud chcete vaši práci ještě vylepšit, dodejte k fotografiím popisky jednotlivých událostí.
  • Je váš manžel nebo přítel kuřák? Hezkým dárkem může být například zapalovač. Mnohé firmy se dnes specializují na výrobu osobních dárků. Stačí si vybrat produkt – tričko, náramek, penál, zapalovač – a firma vám na něj vytiskne cokoliv. Ceny těchto produktů bývají někdy vyšší, avšak za tu přidanou hodnotu to stojí.
  • Dalším osobním dárkem může být obraz. Že nejste umělec? Abstraktní malbu zvládne každý. Vybavte se plátnem, štětcem a barvami a vrhněte se do toho. Třeba z vás bude druhý Picasso.
  • Pije váš obdarovaný rád kávu? Kupte jednoduchý bílý hrníček, fix na porcelán a pusťte se do malování. Inspirací vám může být internet. Tento hrneček pak stačí jen zapéct v troubě a originální dárek je na světě.
  • Nejtěžší na osobním dárku většinou bývá ho vymyslet. Od toho se pak vyvíjí samotná výroba. Určitě se na tyto dárky zkuste zaměřit. I když jejich výroba bude mnohdy zabírat více času, než jít něco koupit, hodnota vyrobeného dárku je daleko vyšší.