Každá žena ráda dostává dárky. Obzvláště, pokud jsou to dárky na Valentýna a ještě k tomu od své lásky. The perfect Valentine's gift for herMnoho mužů si před Valentýnem láme hlavu nad tím, co své drahé polovičce koupit. Prsten jsem ji dával vloni, sladké taky nejí, říkala, že hubne do plavek, a tak podobně. Přitom je to tak jednoduché. Udělejte ji radost něčím, u čeho pozná, že vám na ni opravdu záleží. Kupte ji krásnou kytku, udělejte snídani do postele, nebo jin jen vezměte na krásnou večeři. Romantika získá srdce většiny žen.

Pokud už však chcete koupit něco hmotného, zkuste se předem zaměřit na to, co ráda dělá. Chodí ráda do fitka? Kupte ji permanentku nebo novou soupravu na cvičení. Líčí se ráda? Věnujte ji kurz líčení. Určitě pak vaše milá tento osobní dárek ocení více, než nějakou tu poukázku do obchodu s oblečením.

Jestli vám ani tyto rady nepomohly, zkuste vyhledat pomoc jinde. Nic rozhodně nezkazíte, pokud napíšete její kamarádce. Ženy se rády svěřují s tím, po čem touží právě jim. Zpětně pak bude mít určitě radost, že se o ní takto zajímáte. Nehledě na to, že si rozhodně šplhnete i u její kamarádky! Druhou, méně oblíbenou možností, je zajít si rovnou do obchodu. Zde vám ochotně poradí zaškolené prodavačky, které by vám měly pomoci s tím, co koupit. Obzvlášť pokud se rozhodnete třeba pro parfém, je lepší si nechat poradit. Přece jen muži mají své čichové buňky poněkud odlišné, proto svůj výběr raději zkonzultujte s opačným pohlavím.

Na závěr ještě jedno malé upozornění. Valentýn je sice svátek zamilovaných, ale je třeba si uvědomit jednu věc. Pokud někoho milujete, zkuste mu to připomínat vícekrát, než jednou do roka na Valentýna. Taková kytka jen tak z ničeho nic, nebo balíček výborné čokolády vykouzlí úsměv na tváři každé ženě. Nezáleží na tom, jestli je 14. února, nebo 5. srpna.