Perfektní dárek pro mě

Když se zamyslím nad tím, co by byl perfektní dárek pro mě, není to zas tak jednoduché. Člověk prochází různými obdobími, kdy touží po určitých věcech, pak zase po něčem jiném. Já osobně nemám věc, po které bych toužila už nějakou delší dobu. Vždy se to však váže s mými koníčky. Jendu dobu jsem toužila po novém mixéru na pečení, poté zase po kameře na natáčení videí. Vždy to bylo něco jiného.

Perfektním dárkem pro mě by bylo, aby byli všichni zdraví a spokojení. Já vím, je to možná klišé, ale opravdu je to velmi důležité. Důležité je pro mě i to mé zdraví, proto považuji za vhodný dárek cokoliv, co mi v tom pomůže. Permanentka do posilovny, vstupenka do wellness centra, nové kolo. Nejsou to přímo věci, bez kterých bych si nedokázala život představit, ale jsou to věci, které ho dokážou mile zpříjemnit.

Když nad tím tak uvažuji, ideálním dárkem by pro mě byla dovolená s lidmi, které mám ráda. Na dovolené má totiž člověk myšlenky jen na to, co si dá k snídani, poté co si dá k obědu a potom co asi bude k večeři. Naprosto vypne od všedních starostí a kouká na ten svět jinak. Nachytáte trochu sluníčka, které vám ihned vykouzlí úsměv na tváři. Pokud tento čas ještě k tomu trávíte s lidmi, které máte rád, jedná se opravdu o velmi krásný dárek. Určitě to sami poznáte: jednoduše se sbalit, koupit si last minute a vypadnout od všech starostí, kteří na vás každý den z každého rohu číhají. Nemusí to být vůbec drahá luxusní dovolená, já a moji blízký bychom si užili spolu jakoukoli příjemně strávenou dovolenu, ať už u moře nebo na horách.

Dobrý lidé se vždy zabaví a uvolní při příjemné společnosti blízkých nebo přátel. Já osobně bych si určitě takovou dovolenou na sto procent užila a myslím že moje rodina také. Dovolená s přítelem by také nebyl špatný nápad, určitě by to bylo romantické překvapení a já bych se jednoznačně potěšila. Když se podívám na mé aktuální favority mezi dárky, rozhodně by to byl nový mobil, či nový počítat. Obě tyto věci mám již nějakou tu dobu a dosluhují. Naráží na pokrok techniky a nezvládají tak nové, náročnější vymoženosti. Neohrnula bych nos ani nad novou kabelkou, či menším autem.gift-548296_960_720

Myslím že nová kabelka nebo šaty by mě příjemně překvapily. To víte, žena nikdy nemá dost oblečení ani doplňků, i když si to ostatní myslí, ona ví, že ne to není pravda. Rozhodně by se mi hodila nová letní kabelka, ta stará už je taková oloupaná a nevypadá vůbec pěkně. A co šaty? No prostě zase jsem přibrala pár kilo, takže většina těch starších je mi již malá. A trendy se neustálé mění, takže i tak by se mi hodily nové.

Auto by rozhodně v blízké budoucnosti potřebovala, jelikož plánujeme miminko a bez auta to také nepůjde. Kamkoliv potřebujete jít s kočárkem, není to jednoduché, tedy autobusem bych to asi neriskovala. Ať už jdete na nákup nebo k doktorovi, autem je cesta jednoduše pohodlnější. A nemusíte se stále spoléhat na pracujícího manžela nebo blízkých.

Každý tyto věcí potřebujeme a proto bychom měli žít takový život abychom si je mohli i zajistit snažit se dělat to nejlepší co máme v silách a ono se nám to vyplatí ať už to děláme pro sebe nebo pro naši rodinu. Budou z toho mít radost všichni a hlavně si to budou vážit. Tohle jsou však věci, které po nikom žádat nemůžu a ráda si na ně našetřím sama. Člověk má totiž hned příjemnější pocit, když si na takové drahé věci našetří sám. Rozhodně si jich pak i více váží.