Perfektní dárek pro ještě nenarozené miminko

Už i do Česka se dostává trend tzv. baby shower. Jedná se vlastně o oslavu ještě nenarozeného miminka, která je hlavně určena k tomu, aby maminka dostala do výbavy vše potřebné a někdy i nepotřebné. U této oslavy nechybí dort, dobré pití a hry. Co však takové mamince dát, pokud se na tento typ oslavy chystáte?

  • Klasickým dárkem mohou být plenky. Každá maminka určitě potvrdí, že těch není nikdy dost. Pokud si nejste jistí s velikostí, nekupujte raději ty úplně nejmenší. Lepší je buď zlatý střed, nebo zhruba druhá nejmenší velikost.
  • The perfect gift for the unborn babyDalším vhodným dárkem je jednoduše oblečení. U tohohle tipu dárku se však hodí, aby bylo známo pohlaví miminka. Pokud není, nezbude vám, než koupit něco v neutrálních barvách. Když je pohlaví známo, máte v podstatě vyhráno. Už nejsou ty časy našich maminek, kdy nám vše museli šít. Dnes se v oblečení doslova přehrabujeme. Takže vyražte do obchodu a určitě budete moc překvapeni, kolik se toho dá sehnat.
  • Trendem v poslední době jsou i tzv. plenkové dorty. Inspiraci pro jejich vytvoření naleznete na internetu. Za pomocí plínek sestavíte dort buď v barvě růžové, modré, či neutrální. Navrch se hodí buď plyšák, nebo jméno miminka.
  • Plyšová hračka také bývá klasickým dárkem. Snažte se držet při zemi. Malé děti z takovýchto věc ještě nemají rozum. Kupte jim něco malého, milého na památku. Velké plyšáky zabírají zbytečně moc místa. To samé platí i pro houpačky, nosítka a kolébky.
  • Milým dárkem je i dárkový koš pro dítě. Ten se dá koupit rovnou vyrobený a obsahuje vše nezbytné. V podstatě od všeho trochu. Plínky, oblečky, dudlíky. Jedná se o praktický dárek, kterým rozhodně neurazíte.
  • Rozhodně nemyslete jen na miminko. Je to sice jeho oslava, ale také maminka si zaslouží dárek. Je to přece jen ona, která dítě devět měsíců nosí. Kupte ji nějaké hezké pyžamo do porodnice, nebo milou knížku. Neurazí ani nějaký šperk, nebo sladkost.