Jmenujeme se Skvělé dárky.cz. Jsme firma, která vám radí s výběrem vhodného dárku na různé příležitosti. Nevíte si rady s tím, co koupit manželovi, snaše, sestře či babičce? Chcete dárek na svatbu, k promocím, nebo k narození nového člena rodiny? Na našich stránkách naleznete mnoho tipů a triků, jak najít ten pravý dárek. Vybrat právě ten pravý dárek není mnohdy jednoduché. Proto jsme pro vás sestavili jednoduché návody na to, jak si s výběrem a koupí poradit. Dále máme i jednotlivé seznamy oblíbených dárku jak mezi mladými, tak starými. Pokud by vám přece jen tyto rady nestačily, obraťte se přímo na naše pracovníky. Ti vám na základě vašich požadavků rádi poradí a pomůžou najít ideální dárek pro vaše blízké.

Na trhu působíme od května roku 2014. Od té doby jsme už poradili desítkám osob s výběrem toho pravého dárku. Za svou prací si stojíme a akceptujeme i vaše názory. Proto jsme na našich stránkách zavedli i sekci hodnocení, kde můžete buď anonymně, nebo pod vašim jménem sdělovat názory na naši firmu. Pomohli jsme vám? Jste s naší prací spokojeni? Nebojte se to říci dál.

Rozhodně se nebráníme i kritice. Ta nás jedině posouvá dál a pomáhá nám dělat naši práci lepší.

Zaměstnáváme zhruba desítku zaměstnanců, kteří tu jsou pro vás. Nebojte se nás kontaktovat na naši e-mailové adrese, popřípadě na firemním Skypu. Snažíme se být připojeni co nejvíce, abychom vám poradili kdykoliv to bude nutné. Proto se nebojte a ozvěte se nám. Jsme tady pro vás.

Doufáme, že budete s naší prací spokojeni nejen vy, ale i vámi obdarovaní. Sdílejte tak fotky vašich blízkých s dárkem na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter) a připojte k nim #skveledarky.cz. Můžete se tak zařadit do slosování a další milé dárky, nebo poukazy na slevu při vašem dalším nákupu. Slosování probíhá vždy na konci měsíce a výherci bývají kontaktováni e-mailem.