The best Valentine's gift for himDárek pro muže bývá mnohdy tvrdým oříškem. Přece jen, muži nejsou zas takoví romantici, aby byli u vytržení z ručně vyrobeného dárku, nad kterým žena strávila několik hodin ustavičné práce. To na ně neplatí. Muži raději dostávají buď ryze praktické dárky, nebo dárky dobrodružné.

Co se týče dárků praktických, záleží čistě na koníčcích vašeho partnera. Pokud rád čte pánské časopisy, zkuste mu nějaký předplatit. Na trhu existuje velká škála těchto časopisů. Od těch lechtivějších až po ty ekonomicky zaměřené. Má vytříbené chutě na jídlo? Nic nezkazíte výbornou šunkou s kostí. Chodí si s chlapy párkrát do měsíce zakopat? Kupte mu nové kopačky. Zde je ale potřeba mu jasně vysvětlit, jak to s kopačkami myslíte! Krásným dárkem je také nová kravata, voňavka či balení výborné kávy.

Nyní k těm dobrodružným dárkům. Dobrou radou je – koukněte se na slevové portály. Zde najdete mnoho adrenalinových zážitků pro své polovičky. Od jízdy v luxusním Porshe až po seskok padákem. Pokud se bojíte ceny, nezoufejte. Od toho jsou to slevové portály. Ceny jsou zde poměrně přijatelné a svého muže takovým dárkem rozhodně ohromíte. Na těchto portálech naleznete také mnoho wellnesových pobytů. Má vaše druhá polovička ráda pivo? Vezměte ho do pivních lázní! Takový dárek pak bude nejen pro něj, ale i pro vás. Odpočinete si společně od všedních problémů a vypijete k tomu pár korbelů krásně studeného piva.

Dobrodružství se dá rozhodně vyložit i jinak. Touží váš muž po něčem nevšedním, co se týče postelových hrátek? Zamyslete se nad tím, pokud jste ochotna mu to splnit a připravte si pro něj večerní překvapení. Bude vás za to zbožňovat.

Zkuste Valentýn brát s nadhledem. Není to o shánění a stresování se z dárků. Je to o společné lásce mezi vámi, kterou si dokazujete. Proto i pokud nic neseženete, hlavu si nelamte. Prostě mu jen připomeňte, jak vám na něm záleží. A nejen na Valentýna.