Jak najít super dárek za rozumnou cenu

Pokud jste studentem tak jako já, nebo prostě jen nechcete za dárek utratit majlant, tahle část textu je právě pro vás. Jak tedy sehnat dárek za rozumnou cenu? Zde najdete pár rad, které vám při vašem výběru mohou pomoci.

  • find_gift_internetHledejte na internetu. Existují portály, které porovnávají ceny různých prodejců. Pokud už tedy máte jasno, zkuste si dané zboží vyhledat právě tam. Rozdíl ceny může být někdy zanedbatelný, jindy však může jít o rozdíl i v řádu stovek.
  • Dárek vyrobte. Vyrobený dárek stojí jen zlomek ceny. Řiďte se návody na internetu, nebo si celý dárek vymyslete sami. Výroba takového dárku bude sice časově náročnější, zato ale bude později oceněn. Vy tak ušetříte, ale obdarovaný bude vědět, že byl dárek od srdce.
  • Sledujte slevové portály, či akce. Existuje nepřeberné množství slevových portálů, které dokonce dokáží upozorňovat, když se zboží dostane do akce. Ušetříte tím tedy nejen peníze, ale i svůj čas.
  • Hledejte podobné kousky. Tím neříkám, kupujte fejky! Líbí se vaší ženě značková kabelka? Zkuste najít kabelku s podobným střihem nebo barvou u jiného prodejce. Vyvarujte se však napodobeninám dané kabelky! Za to by vás vaše žena asi nepochválila a dárek by skončil v koši.
  • Buďte kreativní. Kupte něco obyčejného za pár korun a ozdobte to. Dodejte korálky, barvy, dokreslete motivy. Fantazii se meze nekladou. Zboží tak dodáte přidanou hodnotu. Obdarovaný pak bude vědět, že dostal něco od srdce. *Navštivte bazary či zastavárny. I tam někdy najdete moderní kousky, kterých se někdo potřeboval jen zbavit. Například téměř netknutá elektronika je zde někdy i za poloviční cenu. Je potřeba však hodně dobře zboží zkontrolovat, zda není poškozené, popřípadě si vyžádat záruku na zboží přímo od prodejce.
  • Najít cenově přijatelný dárek není vždy snadné. Ale jak se říká – kdo hledá, najde. Rozhodně není pravidlem, že čím dražší dárek, tím větší radost udělá. Někdy i maličkost dokáže na tváři vykouzlit úsměv.