Gift in the form of clothingNení jednoduché někoho obdarovat oblečením. Každý má jiný styl, požadavek na materiál, či kvalitu. Chtěla bych vám i přesto dát pár tipů na moderní, stylové kousky, které by se mohly líbit každému.

  • Důležitým bodem je velikost. Pokud někoho chcete obdarovat oblečením, zjistěte si, jakou velikost nosí. Popřípadě nezapomeňte k dárku přidat i účtenku, aby si osoba mohla vyměnit kus za větší, či menší.
  • Vsaďte na klasiku. Vyhněte se výrazným barvám a střihům, které rozhodně nejsou pro každého. Volte spíše neutrální barvy, jako je bílá, černá, šedá a tělová. Nic nezkazíte ani jemně růžovou, či namodralou barvou.
  • Začneme klasikou a to jsou tzv. Little black dress. Klasicky černé šaty kratší délky. Tento kousek se opravdu v žádném dámském šatníku neztratí. Pozor na vhodný materiál. Tyto šaty by měly vydržet věčně.
  • K šatům rozhodně patři lodičky. Opět se u nich vyhněte křiklavým barvám. Vsaďte na klasický tvar a barvu. Černé, či tělové lodičky do špičky bývají mnohdy tou pravou volbou. Podpatek by neměl být přehnaně vysoký.
  • Dalším dárkem může být šperk. U šperků je ta výhoda, že nikdy nevyjdou z módy. Ať tedy koupíte prsten, řetízek či náramek, je zde malá pravděpodobnost, že se netrefíte do vkusu. Mějte na paměti, že kameny vedou. Pokuste se vsadit na lepší materiály.
  • Je potřeba také zmínit dárky pro muže. Pokud vaše polovička chodí v oblecích, máte vyhráno. Nic nezkazíte krásnou kravatou, motýlkem, sponou na kravatu, nebo manžetovými knoflíčky. Pokud však partner obleky nenosí, nezoufejte. Kupte mi krásnou, vypasovanou košili. Tu by měl mít v šatníku opravdu každý muž. Krásným dárkem jsou také hodinky. Aspoň bude váš přítel chodit včas na schůzky.
  • Nejtěžší bývá vybrat dárek teenagerům. Jejich vkus se stále mění a nebývají často s dárkem spokojeni. Zkuste si tedy zjistit, co je IN. Prohledejte internet, nebo se poraďte se stejně starým kamarádem. Vhodné můžou být například tenisky, nebo tričko oblíbené kapely.