Dárek s láskou

Láska je hybnou silou našeho vesmíru. Bez lásky nedáme ani krok, naplňuje nás živelnou energií a dodává chuť do života. Nejdřív poznáme lásku absolutní a bezpodmínečnou – lásku k rodičům. Jak postupně proplouváme životem, setkáváme se s jinými druhy lásky. Získáváme přátele, které máme rádi, a pak nás potká i první zamilovanost. Poznáme tak lásku ve všech jejích podobách, dozvíme se, jak umí pohladit na duši.

Den všech zamilovaných

Saint Valentine's DayV únoru již tradičně oslavujeme svátek lásky – den Svatého Valentýna. Tento romantický svátek se narodil v Americe, dneska se však oslavuje po celém světě. Valentýn není výhradně svátkem všech zamilovaných, je to svátek lásky obecně. Dne 14. února tak můžeme vyznat lásku i své nejlepší kamarádce, je to jen další důvod někomu připomenout, jak vám na něm záleží. Na Valentýna můžete potěšit i sebe sama. Dopřejte si něco, po čem již dávno toužíte, nebo jen tak nějakou maličkost, která vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Svátek lásky každý den

Jak udělat radost partnerovi? Neznáme nikoho, kdo by neocenil kvalitní parfém či vodu po holení. Skvělou alternativou jsou také ručně vyrobené dárky. Nemusíte být nad míru kreativní či excelovat v DIY. Stačí s láskou upéct chutný koláč či muffiny, takový dárek potěší všechny smysly. Při výběru dárku vždy myslete na to, že oslava lásky se nemusí konat jen jednou za rok. Stejně tak není třeba speciální důvod proč někomu sdělit, jak ho máte rádi.

Dárky s láskou

Jak nejlépe vyznat lásku? Stačí pouhá slova, nebo byste měli překvapit originálním dárkem? I malý dárek toho občas řekne víc než tisíc slov. Základem je naslouchat potřebám vašich nejbližších. Dost možná se vám maminka opakovaně svěřila, že si přeje nový kuchyňský robot, aby mohla krájet zeleninu do polévky či míchat těsto na koláče. Váš tatínek pro změnu může toužit po pracovním nářadí, které zaručeně nebude ležet ladem a vypomůže mu při zahradnických pracích.